بهترین محصولات با کیفیت برای شما انتخاب می شود

بند سریع

این سیستم عامل به شما یادآوری می کند: لطفاً قبل از استفاده از خدمات سیستم عامل ، این عبارت را با دقت بخوانید و درک کنید.

محدودیت مسئولیت

ما مسئول محتوای آپلودهای خودمان در چارچوب قانونی هستیم. ما در قبال اظهارات خود کاربران مسئولیتی نداریم.

سیاست حفظ حریم خصوصی

ما به محافظت از اطلاعات شخصی کاربران احترام می گذاریم. هنگامی که شما از خدمات ارائه شده توسط سیستم عامل استفاده می کنید ، ما مطابق با این سیاست حفظ حریم خصوصی اطلاعات شخصی شما را جمع آوری ، استفاده و به اشتراک می گذاریم. این سیاست حفظ حریم خصوصی شامل شرایط ما برای جمع آوری ، ذخیره سازی ، استفاده ، به اشتراک گذاری و محافظت از اطلاعات شخصی شما است. توصیه می کنیم این سیاست را به طور کامل بخوانید تا به شما در درک نحوه حفظ حریم خصوصی خود کمک کند. اگر در مورد این سیاست حفظ حریم خصوصی سوالی دارید ، می توانید از طریق اطلاعات تماس منتشر شده در سیستم عامل با ما تماس بگیرید. اگر با هرگونه محتوای این سیاست حفظ حریم خصوصی موافق نیستید ، بلافاصله استفاده از خدمات پلت فرم را متوقف می کنید. با ادامه استفاده از هر یک از خدمات سیستم عامل ، شما موافقت می کنید که طبق این سیاست حفظ حریم خصوصی ، اطلاعات شما را به طور قانونی جمع آوری ، استفاده ، ذخیره و به اشتراک می گذاریم.

استفاده از کوکی

برای داشتن تجربه دسترسی راحت تر ، هنگامی که از وب سایت های مربوط به سیستم عامل ما بازدید می کنید یا از خدمات ارائه شده توسط سیستم عامل استفاده می کنید ، ممکن است از کوکی ها ، کوکی های فلش یا سایر حافظه محلی ارائه شده توسط مرورگر شما یا برنامه های مرتبط (به طور کلی کوکی ها) برای ارائه استفاده کنیم. شما با یک تجربه کاربری شخصی و خدمات. لطفاً بدانید که برخی از خدمات ما فقط با استفاده از کوکی ها قابل اجرا هستند. اگر مرورگر یا سرویس های اضافی مرورگر اجازه این کار را بدهند ، ممکن است پذیرش کوکی ها را تغییر دهید یا کوکی ها را رد کنید ، اما این ممکن است بر دسترسی ایمن شما به وب سایت های مرتبط با سیستم عامل و خدمات ارائه شده توسط سیستم عامل.

محافظت از اطلاعات شخصی شما

برای محافظت از امنیت اطلاعات شما ، ما تلاش می کنیم تمام اقدامات امنیتی منطقی را برای محافظت از اطلاعات شما انجام دهیم ، در صورت نشت اطلاعات ، آسیب یا از دست دادن ، از جمله SSL ، ذخیره سازی رمزگذاری اطلاعات ، کنترل دسترسی مرکز داده ، اما نه محدود به آنها. ما همچنین کاملاً کارمندان یا کارگزاران برون سپاری را که ممکن است در معرض اطلاعات شما قرار بگیرند ، مدیریت کنید ، از جمله شامل موارد زیر است:

محافظت جزئی

ما به حفاظت از اطلاعات شخصی افراد زیر سن قانونی اهمیت می دهیم. اگر خردسال هستید ، پیشنهاد می کنیم از سرپرست خود بخواهید که این سیاست حفظ حریم خصوصی را با دقت بخواند و از خدمات ما استفاده کند یا اطلاعاتی را در فرض اخذ رضایت ولی شما در اختیار ما قرار دهد.